Szamba betonowe Włoszczowa

Mocne i dugotrwałe szamba betonowe Włoszczowa

Wytrzymałość i szczelność szamba betonowego wynika z zastosowania najwyższej jakości wykorzystywanych materiałów oraz technologii. Wytwórnia szamb betonowych Walbud do wytwarzania szczelnych zbiorników wykorzystuje materiały najlepiej dostosowane do produkcji szamb betonowych. Do wyrobu zbiorników stosowany jest żelbeton klasy B-25, z domieszką najwyższej jakości chemii budowlanej. Beton jest dostarczany od czołowego europejskiego przedstawiciela branży Góraźdźe Beton Heidelberg Cement Group. Po wutworzeniu zbrojenia i odpowiedniej wielkości odlewu późniejszym etapem jest rozprężenie materiału i uszczelnienie porów betonu. Następnym krokiem jest zabezpieczenie całego zbiornika masą asfaltowo – kauczukową izolbet. Pełny proces produkcji jest weryfikowany na każdym poziomie.Zbiorniki firmy Walbud są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Szamba betonowe Włoszczowa dają gwarancję wysokiej szczelności, trwałości i wytrzymałości przez dekady.

Szamba betonowe Włoszczowa

Wytwórnia szamb betonowych Walbud oferuje zbiorniki o różnych wymiarach i objętościach. Dodatkowo w swojej ofercie posiadają szamba:

  • jednokomorowe
  • dwukomorowe
  • dwukomorowe przelewowe
  • wielokomorowe

Objętość zbiorników wynosi od 4 000 L do nawet 20 000 L. Wytwórnia szamb betonowych Walbud jest bezpośrednim producentem szamb betonowych.Dlatego też robi szamba pod indywidualne wymiary klienta. Okres realizacji dyspozycji wynosi 7 dni od   złożenia zamówienia.
Filie produkcyjne są zlokalizowane na terytorium Polski. Komplementarnie każda placówka ma profesjonalny sprzęt budowlany. Jest on wykorzystywany do transportu i montażu zbiornika u zainteresowanego. Dzięki wielu placówkom na terenie całej Polski wartość transportu są zredukowane do minimum.
Ciężar zbiornika i wytrzymałość gwarantuje solidne osadzenie w terenie. Szamba betonowe mogą być budowane również na działkach o wysokim poziomie wód gruntowych. Warto wspomnieć, że szamba betonowe Włoszczowa są długowieczne. Wybierając szambo od rzetelnego producenta, wykonane z wysokiej klasy materiału mamy pewność bezproblemowego używania zbiornika.

Certyfikaty

Wyrabiane i proponowane przez producenta szamba betonowe mają wszystkie konieczne atesty i certyfikaty czyli: krajową deklarację zgodności, atest higieniczny, aprobatę techniczną.

Kontakt

Pracownicy przedsiębiorstwa Walbud entuzjastycznie pomogą swoim klientom w dokonaniu wyboru odpowiedniego zbiornika. Dzięki doświadczeniu i wiedzy można zdać się na fachowe doradztwo przedsiębiorstwa Walbud. Kontakt możliwy jest drogą telefoniczną i mailową. Wszystkie potrzebne informacje dotyczące oferty i cen dostępne są na stronie producenta Walbud.