Szamba betonowe Szydłowiec

Szamba betonowe Szydłowiec

Przedsiębiorstwo Walbud oferuje zbiorniki o różnych wymiarach i objętościach. Dodatkowo w swojej ofercie posiadają szamba: jednokomorowe, dwukomorowe, dwukomorowe przelewowe, wielokomorowe

Objętość zbiorników waha się od 4 000 L do nawet 20 000 L. Przedsiębiorstwo Walbud jest bezpośrednim producentem szamb betonowych.Dlatego też wytwarza szamba pod indywidualne potrzeby klienta. Termin realizacji zlecenia wynosi 7 dni od chwili złożenia zamówienia.
Miejsca produkcyjne są usytuowane na powierzchni kraju. Nadobowiazkowo każda placówka posiada profesjonalny sprzęt budowlany. Jest on niezbędny do transportu i montażu zbiornika u zamawiającego. Dzięki wielu placówkom na terenie całej Polski opłaty transportu są zredukowane do korzystnej wartości.
Monstrualność zbiornika i wytrzymałość zapewnia solidne osadzenie w ziemi. Szamba betonowe mogą być wkopywane również na działkach o wysokim poziomie wód gruntowych. Należy wspomnieć, że szamba betonowe Szydłowiec są długowieczne. Stawiając na szambo od rzetelnego producenta, wykonane z wysokiej klasy materiału mamy pewność bezproblemowego korzystania ze zbiornika.

Mocne i niezniszczalne szamba betonowe Szydłowiec

OLYMPUS DIGITAL CAMERATrwałość i niezawodność szamba betonowego wynika z zastosowania najwyższej klasy wykorzystywanych materiałów oraz technologii. Przedsiębiorstwo Walbud do produkcji swoich zbiorników wykorzystuje materiały najlepiej dopasowane do wytwarzania szamb betonowych. Do wyrobu zbiorników używany jest żelbeton klasy B-25, z domieszką specjalnej chemii budowlanej. Beton jest dostarczany od najbardziej rzetelnego przedstawiciela branży Góraźdźe Beton Heidelberg Cement Group. Po wutworzeniu zbrojenia i odpowiedniej wielkości odlewu następnym etapem jest rozprężenie materiału i uszczelnienie porów betonu. Drugim etapem procesu jest zabezpieczenie całego zbiornika masą asfaltowo – kauczukową izolbet. Kompletny proces produkcji jest sprawdzany na każdym etapie.Wyroby firmy Walbud są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Szamba betonowe Szydłowiec dają gwarancję najwyższej szczelności, trwałości i wytrzymałości przez dugi okres czasu.

Certyfikaty

Wytwarzane i sprzedawane przez Walbud szamba betonowe dysponują wszystkie wymagane atesty i certyfikaty czyli: krajową deklarację zgodności, atest higieniczny, aprobatę techniczną.

Kontakt

Reprezentanci firmy Walbud ochoczo pomogą swoim klientom w dokonaniu wyboru odpowiedniego zbiornika. Dzięki doświadczeniu i wiedzy można zdać się na fachowe doradztwo firmy Walbud. Kontakt możliwy jest drogą telekomunikacyjną i mailową. Wszystkie konieczne informacje dotyczące oferty i cen dostępne są na stronie producenta Walbud.

Zapisz