Szamba betonowe Sochaczew

Trwałe szamba betonowe Sochaczew!

Parametrami wynikającymi z zastosowania dobrych materiałów jest niezawodność zbiorników, ich wytrzymałość, nie wrażliwość na wodę i kwasowość gleby oraz niezmienna stuprocentowa szczelność zbiornika. Firma Walbud robi szamba o rozmaitej objętości i wymiarach. Szamba betonowe Sochaczew wykonywane są dobrze.

Zbiorniki przedsiębiorstwa produkcyjnego Walbud posiadają licencje:

  • atest higienicznym,
  • projekt techniczno – budowlany
  • deklarację zgodności.

Atutem firmy Walbud są bardzo rzetelnie wykonane szamba betonowe w regionie. Sumiennie dobrany materiał do produkcji mało tego stosowanie najnowszej technologii składa się na sukces firmy i długoletnie bez problemowe użytkowanie jej produktów. Szamba betonowe Sochaczew dostępne są w wielu rozmiarach i objętościach. Firma Walbud specjalizuje się w wyrobie zbiorników jednokomorowych z dnem, dwukomorowych z dnem, dwukomorowych przelewowych oraz wielokomorowych. Oglądając zakładkę „oferta” można napotkać na zbiornik o dokładnych wymirach jakie Państwo poszukują. Jak jednak są jakieś niepewności lub potrzebny zbiornik o innych wymiarach firma Walbud podoła wszystkim przeciwieństwom. Firma Walbud posiada w ofercie zbiorniki dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Uzupełniająco dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy odpowie na każde nurtujące pytanie.

Szamba betonowe Sochaczew

Zbiorniki wykonywane są w sposób rzetelny z mocnym naciskiem na dbanie o to by produkty nie były źle wykonane. Walbud dba dodatkowo o to aby klienci nie mieli problemów we właściwym użytkowaniu zbiorników. Wynika z tego brak kiedykolwiek problemów związanych z odbiorem budowlanym.

Szamba betonowe Sochaczew

Na każdym etapie produkcji badana jest jakość produktu. Producent szamb betonowych Walbud sumiennie sprawdza swoje produkty i dba o to by jego produkty były najwyższej klasy i służyły jego klientom przez najdłuższej. Szamba betonowe Sochaczew są wytwarzane z dobrze dobranego betonu jaki jest dostępny w regionie. Do wyrobu szamb wykorzystuje się beton klasy B-25. Materiał do produkcji zbiorników pozyskiwany jest od czołowego europejskiego producenta betonu. Nadprogramowo po wykonaniu odlewu dokonywane jest poprzez zastosowanie odpowiednio dostosowanej chemii budowlanej uszczelnianie porów betonu. Następnie wykonuje się rozprężenie materiału. Na końcu  jest nałożenie podwójnej warstwy izolacyjnej.