Szamba betonowe Słupca

Jakie zbiornik wybrać?

Na wybór odpowiedniej rozmiarów szamba i typu zbiornika składa się wiele okoliczności. Elementami jakie warto wziąć pod uwagę są ilość osób w mieszkaniu, wielkość gospodarstwa oraz przeznaczenie zbiornika. Szamba betonowe Słupca są zbiornikami na ścieki komunalne, gnojówkę i gnojowicę, deszczówkę a nawet są aranżowane jako studnie.

Dobre i bardzo wytrzymałe szamba betonowe Słupca

Solidność i niezawodność szamba betonowego wynika z zastosowania najlepszej klasy używanych materiałów oraz systemów do produkcji. Wytwórnia szamb betonowych Walbud do produkowania wykorzystuje materiały najbardziej przystosowane do produkcji szamb betonowych. Do produkcji zbiorników wykorzystywany jest żelbeton klasy B-25, z domieszką chemii budowlanej. Beton jest brany od czołowego europejskiego reprezentanta branży Góraźdźe Beton Heidelberg Cement Group. Po wykonaniu zbrojenia i odpowiedniej rozmiarów odlewu następuje rozprężenie materiału i zatykanie porów betonu. Kolejnym etapem jest zabezpieczenie całego zbiornika masą asfaltowo – kauczukową izolbet. Cały cykl produkcji jest testowany na każdym odcinku. wyroby przedsiębiorstwa Walbud są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Szamba betonowe Słupca dają gwarancję 100% szczelności, trwałości i wytrzymałości przez lata.

Czujnik wypełnienia – szamba betonowe

Wytwórnia szamb betonowych Walbud jest również pośrednikiem w sprzedaży czujnika poziomu napełnienia szamba – ALERT GM_SIIHPD. Wykorzystywany on jest do monitorowania poziomu ścieków w zbiorniku. Jest to bardzo łatwy w montażu gadżet, który ułatwia użytkownikowi korzystanie z szamba. Dzięki zamontowanemu alarmowi świetlnemu i akustycznemu szybko można sobie obliczyć kiedy złożyć zamówienie na szambiarkę. W dużej mierze zapobiega to wylaniu się szamba. Właściciel ustala sobie poziom wody. Gdy ścieki osiągną podany poziom czujnik rozpocznie alarm. Jest to bardzo skuteczny i bezawaryjny system. Nie wymaga konserwacji, czy też wymiany baterii.

Certyfikaty

Produkowane i oferowane przez wytwórce szamba betonowe mają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty czyli: krajową deklarację zgodności, atest higieniczny, aprobatę techniczną.

Szamba betonowe Słupca

Wytwórnia szamb betonowych Walbud oferuje szamba o różnych rozmiarach i objętościach. Warto dodać, że w swojej ofercie mają szamba: jednokomorowe, dwukomorowe, dwukomorowe przelewowe, wielokomorowe. Objętość zbiorników waha się od 4 000 L do nawet 20 000 L. Wytwórnia szamb betonowych Walbud jest bezpośrednim wytwórnia szamb betonowych. Dlatego też produkuje szamba pod indywidualne potrzeby kupującego. Czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni od momentu złożenia zamówienia.
Placówki produkcyjne są zlokalizowane na terytorium całego kraju. Warto dodać, że każda placówka jest wyposażona w najlepszej jakości oprzyrządowanie budowlane. Służy ono do transportu i montażu zbiornika u kupującego. Dzięki wielu placówkom na terenie całej Polski koszty transportu są pomniejszone do minimum.
Rozmiar zbiornika i wytrzymałość gwarantuje dobre osadzenie w gruncie. Szamba betonowe mogą być instalowane również na działkach o wysokim poziomie wód gruntowych. Ponad to szamba betonowe Słupca są długowieczne. Kupując zbiornik od rzetelnego wytwórce, wykonane z najlepszej klasy materiału mamy pewność łatwego użytkowania zbiornika.

Skontaktuj się z przedstawicielem przedsiębiorstwa Walbud

contactPrzedstawiciele przedsiębiorstwa Walbud z zapałem pomogą swoim klientom w dokonaniu wyboru odpowiedniego zbiornika. Dzięki znajomości branży i wiedzy można zdać się na fachowe doradztwo przedsiębiorstwa Walbud. Skontaktuj się z przedstawicielem przedsiębiorstwa Walbud możliwy jest drogą elektroniczną i mailową. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferty i cen dostępne są na stronie wytwórcy Walbud.

 

Zapisz