Szamba betonowe Sieradz

Szamba betonowe Sieradz

Przedsiębiorstwo Walbud oferuje zbiorniki o różnych wymiarach i objętościach. Dodatkowo w swojej ofercie posiadają szamba:

  • jednokomorowe
  • dwukomorowe
  • dwukomorowe przelewowe
  • wielokomorowe

 

Objętość zbiorników waha się od 4 000 L do nawet 20 000 L. Przedsiębiorstwo Walbud jest bezpośrednim producentem szamb betonowych.Dlatego też produkuje szamba pod indywidualne potrzeby klienta. Czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni od momentu złożenia zamówienia.
Placówki produkcyjne są usytuowane na powierzchni całego kraju. Dodatkowo każda placówka jest wyposażona w profesjonalny sprzęt budowlany. Jest on używany do transportu i montażu zbiornika u klienta. Dzięki wielu placówkom na terenie całej Polski opłaty transportu są zredukowane do niskiego poziomu.
Monstrualność zbiornika i wytrzymałość zapewnia solidne osadzenie w gruncie. Szamba betonowe mogą być instalowane również na działkach o wysokim poziomie wód gruntowych. Warto wiedzieć, że szamba betonowe Sieradz są długowieczne. Stawiając na szambo od rzetelnego producenta, wykonane z wysokiej klasy materiału mamy pewność bezproblemowego korzystania ze zbiornika.

Dobre i trwałe szamba betonowe Sieradz

Trwałość i niezawodność szamba betonowego wynika z zastosowania najwyższej klasy wykorzystywanych materiałów oraz technologii. Przedsiębiorstwo Walbud do wytwarzania szamb wykorzystuje materiały najlepiej dopasowane do wyrobu szamb betonowych. Do wyrobu zbiorników wykorzystywany jest żelbeton klasy B-25, z domieszką chemii budowlanej. Beton jest czerpany od najsolidniejszego przedstawiciela branży Góraźdźe Beton Heidelberg Cement Group. Po przygotowaniu zbrojenia i odpowiedniej wielkości odlewu następnym etapem jest rozprężenie materiału i uszczelnienie porów betonu. Drugim etapem procesu jest zabezpieczenie całego zbiornika masą asfaltowo – kauczukową izolbet. Kompletny proces produkcji jest sprawdzany na każdym etapie.Wyroby firmy Walbud są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Szamba betonowe Sieradz dają gwarancję najwyższej szczelności, trwałości i wytrzymałości przez lata.

Certyfikaty

Produkowane i oferowane przez firmę szamba betonowe posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty czyli: krajową deklarację zgodności, atest higieniczny, aprobatę techniczną.

Kontakt

Przedstawiciele firmy Walbud chętnie pomogą swoim klientom w dokonaniu wyboru odpowiedniego zbiornika. Dzięki doświadczeniu i wiedzy można zdać się na fachowe doradztwo firmy Walbud. Kontakt możliwy jest drogą elektroniczną i mailową. Wszystkie konieczne informacje dotyczące oferty i cen dostępne są na stronie producenta Walbud.