Szamba betonowe Serock

szamba betonowe Serock

Solidne i trwałe szamba betonowe Serock

Solidność i trwałość szamba betonowego wynika z zastosowania wysokiej klasy wykorzystywanych materiałów oraz technologii. Firma Walbud w swoje produkcji wykorzystuje materiały najlepiej przystosowane do wyrobu szamb betonowych. Do wyrobu zbiorników wykorzystywany jest żelbeton klasy B-25, z domieszką chemii budowlanej. Beton jest pozyskiwany od czołowego europejskiego przedstawiciela branży Góraźdźe Beton Heidelberg Cement Group. Po wykonaniu zbrojenia i odpowiedniej wielkości odlewu następuje rozprężenie materiału i uszczelnienie porów betonu. Kolejnym etapem jest zabezpieczenie całego zbiornika masą asfaltowo – kauczukową izolbet. Cały proces produkcji jest kontrolowany na każdym etapie.Produkty firmy Walbud są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Szamba betonowe Serock dają gwarancję stuprocentowej szczelności, trwałości i wytrzymałości przez lata.

Szamba betonowe Serock

Firma Walbud oferuje zbiorniki o różnych wymiarach i objętościach. Dodatkowo w swojej ofercie posiadają szamba:

  • jednokomorowe
  • dwukomorowe
  • dwukomorowe przelewowe
  • wielokomorowe

szamba betonowe SerockObjętość zbiorników waha się od 4 000 L do nawet 20 000 L. Firma Walbud jest bezpośrednim producentem szamb betonowych.Dlatego też produkuje szamba pod indywidualne potrzeby klienta. Czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni od momentu złożenia zamówienia.
Placówki produkcyjne są rozmieszczone na terenie całego kraju. Dodatkowo każda placówka jest wyposażona w profesjonalny sprzęt budowlany. Służy on do transportu i montażu zbiornika u klienta. Dzięki wielu placówkom na terenie całej Polski koszty transportu są zredukowane do minimum.
Masa zbiornika i wytrzymałość zapewnia solidne osadzenie w gruncie. Szamba betonowe mogą być instalowane również na działkach o wysokim poziomie wód gruntowych. Ponad to szamba betonowe Serock są długowieczne. Kupując szambo od rzetelnego producenta, wykonane z wysokiej klasy materiału mamy pewność bezproblemowego użytkowania zbiornika.

Kontakt

Przedstawiciele firmy Walbud chętnie pomogą swoim klientom w dokonaniu wyboru odpowiedniego zbiornika. Dzięki doświadczeniu i wiedzy można zdać się na fachowe doradztwo firmy Walbud. Kontakt możliwy jest drogą elektroniczną i mailową. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferty i cen dostępne są na stronie producenta Walbud.

Certyfikaty

Produkowane i oferowane przez firmę szamba betonowe posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty czyli: krajową deklarację zgodności, atest higieniczny, aprobatę techniczną.

Jakie szambo wybrać?

Na wybór odpowiedniej wielkości szamba i typu zbiornika składa się wiele czynników. Elementami jakie warto wziąć pod uwagę są ilość osób w gospodarstwie domowym, wielkość gospodarstwa oraz przeznaczenie zbiornika. Firma Walbud produkuje zbiorniki na ścieki komunalne, gnojówkę i gnojowicę, deszczówkę a nawet są aranżowane jako studnie.

Czujnik wypełnienia – szamba betonowe

Firma Walbud jest również dystrybutorem czujnika poziomu napełnienia szamba – ALERT GM_SIIHPD. Wykorzystywany on jest do monitorowania poziomu cieszy w zbiorniku. Jest to bardzo prosty w montażu gadżet, który ułatwia użytkownikowi korzystanie z szamba. Dzięki zamontowanemu alarmowi świetlnemu i akustycznemu szybko można sobie obliczyć kiedy zamówić szambiarkę. Zapobiega to przepełnieniu się szamba. Użytkownik ustala sobie poziom wody. Gdy ścieki osiągną podany poziom czujnik rozpocznie alarm. Jest to skuteczny i bezawaryjny system. Nie wymaga konserwacji, czy też wymiany baterii.