Szamba betonowe Rzeszów

Starannie wykonane szamba betonowe Rzeszów!

Mocnymi punktami wynikającymi z używania bardzo dobrych materiałów jest odporność zbiorników, ich wytrzymałość, nie wrażliwość na wiatr i wahania temperatur oraz gwarancja szczelności przez lata. Przedsiębiorstwo produkcyjne Walbud posiada w stałej ofercie zbiorniki o przeróżnej  objętości i wymiarach. Szamba betonowe Rzeszów wykonywane są całkowicie w jednej firmie.

Wyroby fabryki Walbud posiadają koncesje:

  • atest higienicznym,
  • projekt techniczno – budowlany
  • deklarację zgodności.

Największym atutem przedsiębiorstwa produkcyjnego Walbud są bardzo porządnie wytwarzane szamba betonowe w branży. Starannie dobrany materiał do produkcji co więcej wykorzystanie zdobytego doświadczenia składa się na zaufanie do działalności i bezawaryjność jej produktów. Szamba betonowe Rzeszów dostępne są w wielu rozmiarach i objętościach. Przedsiębiorstwo produkcyjne Walbud specjalizuje się w wytwarzaniu zbiorników jednokomorowych z dnem, dwukomorowych z dnem, dwukomorowych przelewowych oraz wielokomorowych. Przeglądając ofertę można napotkać na zbiornik który posłuży  przez wiele lat w Państwa domu. Gdyby jednak są jakieś obawy, wątpliwości czy też konkretne wymiary firma Walbud podoła wszystkim problemom. Przedsiębiorstwo produkcyjne Walbud może wykonać zbiorniki dostosowane do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nadprogramowo dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy odpowie na każde nurtujące pytanie.

Szamba betonowe Rzeszów

Szamba betonowe RzeszówWszystkie zbiorniki wykonywane są w sposób gwarantujący zadowolenie klienta z szczególnym naciskiem na dbanie o to by szamba  nie były wadliwe. Przedsiębiorstwo produkcyjne Walbud dba ponadto o to aby zamawiający nie mieli utrudnień we właściwym użytkowaniu zbiorników. Wynika z tego brak gdziekolwiek problemów związanych z odbiorem technicznym.

Zawsze na wszystkich etapach produkcji badana jest wytrzymałość produktu. Producent szamb betonowych dba o to by jego produkty były najwyższej klasy i służyły jego klientom przez lata. Szamba betonowe Rzeszów są wyprodukowane z dobrej jakości betonu jaki jest dostępny w branży. Do wyrobu szamb wykorzystuje się beton klasy B-25. Materiał do produkcji zbiorników pozyskiwany jest od czołowego europejskiego producenta betonu. Nadobowiazkowo po wykonaniu odlewu dokonywane jest poprzez zastosowanie odpowiednio dobranej chemii budowlanej uszczelnianie porów betonu. Potem wykonuje się rozprężenie materiału. Końcowym etapem jest nałożenie podwójnej warstwy izolacyjnej.