Szamba betonowe Rawa Mazowiecka

Szamba betonowe Rawa Mazowiecka

Producent szamb betonowych Walbud oferuje szamba o różnych wymiarach i objętościach. Uzupełniająco w swojej ofercie mają szamba: jednokomorowe, dwukomorowe, dwukomorowe przelewowe, wielokomorowe. Objętość zbiorników waha się od 4 000 L do nawet 20 000 L. Producent szamb betonowych Walbud jest bezpośrednim producentem szamb betonowych. Dlatego też produkuje szamba pod indywidualne potrzeby kupującego. Czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni od momentu złożenia zamówienia.
Placówki produkcyjne są zlokalizowane na terytorium całego kraju. Uzupełniająco każda placówka jest wyposażona w najlepszej jakości oprzyrządowanie budowlane. Służy ono do transportu i montażu zbiornika u kupującego. Dzięki wielu placówkom na terenie całej Polski koszty transportu są pomniejszone do minimum.
Rozmiar zbiornika i wytrzymałość gwarantuje solidne osadzenie w gruncie. Szamba betonowe mogą być instalowane również na działkach o wysokim poziomie wód gruntowych. Ponad to szamba betonowe Rawa Mazowiecka są długowieczne. Kupując szambo od rzetelnego producenta, wykonane z najlepszej klasy materiału mamy pewność łatwego użytkowania zbiornika.

Jakie szambo wybrać?

Na wybór odpowiedniej rozmiarów szamba i typu zbiornika składa się wiele okoliczności. Elementami jakie warto wziąć pod uwagę są ilość osób w mieszkaniu, wielkość gospodarstwa oraz przeznaczenie zbiornika. Szamba betonowe Rawa Mazowiecka są zbiornikami na ścieki komunalne, gnojówkę i gnojowicę, deszczówkę a nawet są aranżowane jako studnie.

Dobre i trwałe szamba betonowe Rawa Mazowiecka

Solidność i niezawodność szamba betonowego wynika z zastosowania najlepszej klasy używanych materiałów oraz systemów do produkcji. Producent szamb betonowych Walbud do produkowania wykorzystuje materiały najbardziej przystosowane do produkcji szamb betonowych. Do produkcji zbiorników wykorzystywany jest żelbeton klasy B-25, z domieszką chemii budowlanej. Beton jest brany od czołowego europejskiego reprezentanta branży Góraźdźe Beton Heidelberg Cement Group. Po wykonaniu zbrojenia i odpowiedniej rozmiarów odlewu następuje rozprężenie materiału i zatykanie porów betonu. Kolejnym etapem jest zabezpieczenie całego zbiornika masą asfaltowo – kauczukową izolbet. Cały cykl produkcji jest testowany na każdym odcinku. wyroby przedsiębiorstwa Walbud są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Szamba betonowe Rawa Mazowiecka dają gwarancję 100% szczelności, trwałości i wytrzymałości przez lata.

Czujnik wypełnienia – szamba betonowe

OLYMPUS DIGITAL CAMERAProducent szamb betonowych Walbud jest również pośrednikiem w sprzedaży czujnika poziomu napełnienia szamba – ALERT GM_SIIHPD. Wykorzystywany on jest do monitorowania poziomu ścieków w zbiorniku. Jest to bardzo łatwy w montażu gadżet, który ułatwia użytkownikowi korzystanie z szamba. Dzięki zamontowanemu alarmowi świetlnemu i akustycznemu szybko można sobie obliczyć kiedy złożyć zlecenie na szambiarkę. Zapobiega to wylaniu się szamba. Właściciel ustala sobie poziom wody. Gdy ścieki osiągną podany poziom czujnik rozpocznie alarm. Jest to bardzo skuteczny i bezawaryjny system. Nie wymaga konserwacji, czy też wymiany baterii.

Certyfikaty

Produkowane i oferowane przez producenta szamba betonowe mają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty czyli: krajową deklarację zgodności, atest higieniczny, aprobatę techniczną.

Skontaktuj się z przedstawicielem przedsiębiorstwa Walbud

Przedstawiciele przedsiębiorstwa Walbud z zapałem pomogą swoim klientom w dokonaniu wyboru odpowiedniego zbiornika. Dzięki znajomości branży i wiedzy można zdać się na fachowe doradztwo przedsiębiorstwa Walbud. Skontaktuj się z przedstawicielem przedsiębiorstwa Walbud możliwy jest drogą elektroniczną i mailową. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferty i cen dostępne są na stronie producenta Walbud.

Zapisz