Szamba betonowe Myszków

Trwałe i odporne szamba betonowe Myszków

Wytrzymałość i szczelność szamba betonowego wynika z zastosowania najwyższej jakości wykorzystywanych materiałów oraz technologii. Wytwórnia szamb betonowych Walbud do produkcji szczelnuch szamb wykorzystuje materiały najlepiej dostosowane do wyrobu szamb betonowych. Do wyrobu zbiorników wykorzystywany jest żelbeton klasy B-25, z domieszką substancji chemicznych wykorzystywanych w budownictwie. Beton jest otrzymywany od najbardziej znanego przedstawiciela branży Góraźdźe Beton Heidelberg Cement Group. Po wyprodukowaniu zbrojenia i odpowiedniej wielkości odlewu późniejszym etapem jest rozprężenie materiału i uszczelnienie porów betonu. Następnym krokiem jest zabezpieczenie całego zbiornika masą asfaltowo – kauczukową izolbet. Pełny proces produkcji jest weryfikowany na każdym poziomie.Zbiorniki firmy Walbud są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Szamba betonowe Myszków dają gwarancję wysokiej szczelności, trwałości i wytrzymałości przez lata.

Szamba betonowe Myszków

Szamba betonowe Myszków

Wytwórnia szamb betonowych Walbud oferuje zbiorniki o różnych wymiarach i objętościach. Dodatkowo w swojej ofercie posiadają szamba: jednokomorowe, dwukomorowe, dwukomorowe przelewowe, wielokomorowe

Objętość zbiorników wynosi od 4 000 L do nawet 20 000 L. Wytwórnia szamb betonowych Walbud jest bezpośrednim producentem szamb betonowych.Dlatego też produkuje szamba pod indywidualne wymiary klienta. Czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni od momentu złożenia zamówienia.
Placówki produkcyjne są zlokalizowane na terytorium całego kraju. Nadprogramowo każda placówka jest wyposażona w profesjonalny sprzęt budowlany. Jest on potrzebny do transportu i montażu zbiornika u klienta. Dzięki wielu placówkom na terenie całej Polski wartość transportu są zredukowane do minimalnej wartości.
Ciężar zbiornika i wytrzymałość gwarantuje solidne osadzenie w powierzchni. Szamba betonowe mogą być instalowane również na działkach o wysokim poziomie wód gruntowych. Opłaca się wspomnieć, że szamba betonowe Myszków są długowieczne. Wybierając szambo od rzetelnego producenta, wykonane z wysokiej klasy materiału mamy pewność bezproblemowego używania zbiornika.

Certyfikaty

Produkowane i oferowane przez firmę szamba betonowe posiadają wszystkie konieczne atesty i certyfikaty czyli: krajową deklarację zgodności, atest higieniczny, aprobatę techniczną.

Kontakt

Przedstawiciele przedsiębiorstwa Walbud z zapałem pomogą swoim klientom w dokonaniu wyboru odpowiedniego zbiornika. Dzięki doświadczeniu i wiedzy można zdać się na fachowe doradztwo przedsiębiorstwa Walbud. Kontakt możliwy jest drogą elektroniczną i mailową. Wszystkie potrzebne informacje dotyczące oferty i cen dostępne są na stronie producenta Walbud.

Zapisz