Szamba betonowe Mielec

Szamba betonowe Mielec

Producent szamb betonowych Walbud oferuje szamba o różnych wymiarach i objętościach. Dodatkowo w swojej ofercie mają szamba: jednokomorowe, dwukomorowe, dwukomorowe przelewowe, wielokomorowe. Objętość zbiorników waha się od 4 000 L do nawet 20 000 L. Producent szamb betonowych Walbud jest bezpośrednim producentem szamb betonowych. Dlatego też produkuje szamba pod indywidualne potrzeby kupującego. Czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni od momentu złożenia zamówienia.
Placówki produkcyjne są zlokalizowane na terytorium całego kraju. Dodatkowo każda placówka jest wyposażona w najwyższej jakości oprzyrządowanie budowlane. Służy ono do transportu i montażu zbiornika u kupującego. Dzięki wielu placówkom na terenie całej Polski koszty transportu są pomniejszone do minimum.
Rozmiar zbiornika i wytrzymałość gwarantuje solidne osadzenie w gruncie. Szamba betonowe mogą być instalowane również na działkach o wysokim poziomie wód gruntowych. Ponad to szamba betonowe Mielec są długowieczne. Kupując szambo od rzetelnego producenta, wykonane z najwyższej klasy materiału mamy pewność łatwego użytkowania zbiornika.

Jakie szambo wybrać?

Na wybór odpowiedniej wielkości szamba i typu zbiornika składa się wiele okoliczności. Elementami jakie warto wziąć pod uwagę są ilość osób w mieszkaniu, wielkość gospodarstwa oraz przeznaczenie zbiornika. Szamba betonowe Mielec są zbiornikami na ścieki komunalne, gnojówkę i gnojowicę, deszczówkę a nawet są aranżowane jako studnie.

Czujnik wypełnienia – szamba betonowe

Producent szamb betonowych Walbud jest również pośrednikiem w sprzedaży czujnika poziomu napełnienia szamba – ALERT GM_SIIHPD. Wykorzystywany on jest do monitorowania poziomu ścieków w zbiorniku. Jest to bardzo łatwy w montażu gadżet, który ułatwia użytkownikowi korzystanie z szamba. Dzięki zamontowanemu alarmowi świetlnemu i akustycznemu szybko można sobie obliczyć kiedy złożyć zlecenie na szambiarkę. Zapobiega to wylaniu się szamba. Właściciel ustala sobie poziom wody. Gdy ścieki osiągną podany poziom czujnik rozpocznie alarm. Jest to bardzo skuteczny i bezawaryjny system. Nie wymaga konserwacji, czy też wymiany baterii.

Certyfikaty

Produkowane i oferowane przez producenta szamba betonowe mają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty czyli: krajową deklarację zgodności, atest higieniczny, aprobatę techniczną.

Skontaktuj się z przedstawicielem firmy Walbud

contactPrzedstawiciele firmy Walbud z zapałem pomogą swoim klientom w dokonaniu wyboru odpowiedniego zbiornika. Dzięki znajomości branży i wiedzy można zdać się na fachowe doradztwo firmy Walbud. Skontaktuj się z przedstawicielem firmy Walbud możliwy jest drogą elektroniczną i mailową. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferty i cen dostępne są na stronie producenta Walbud.

Zapisz