Szamba betonowe Łódź

Najwyższa jakość i niska cena tylko szamba betonowe Łódź!

Wizytówką firmy Walbud są najlepiej wykonane szamba betonowe w branży. Odpowiednio dobrany materiał do produkcji oraz stosowanie najnowszej technologii składa się na sukces firmy i długowieczność jej produktów. Szamba betonowe Łódź dostępne są w wielu rozmiarach i objętościach. Firma Walbud specjalizuje się w wyrobie zbiorników jednokomorowych z dnem, dwukomorowych z dnem, dwukomorowych przelewowych oraz wielokomorowych. Przeglądając ofertę można napotkać na zbiornik dla siebie. Jeśli jednak są jakieś obawy, wątpliwości bądź specjalne potrzeby firma Walbud podoła wszystkim utrudnieniom. Firma Walbud może wykonuje zbiorniki dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Dodatkowo dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy odpowie na każde nurtujące pytanie.

szamba betonowe Łódź
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kontakt z firmą Walbud możliwy jest poprzez drogę elektroniczną i mailową. W kontakcie napotkają Państwo z profesjonalnym podejściem do klienta. Osoby pracujące dla firmy posiadają wiedzę w zakresie doradztwa budowlanego związanego z tworzeniem instalacji ściekowej. Pracownicy podpowiedzą jakie szambo wybrać, jaka objętość będzie najlepsza oraz podpowiedzą w jakim miejscu ulokować zbiornik.

Transport i montaż są to następne zalety firmy Walbud. Klient nie musi się martwić o te dwa aspekty. Firma Walbud ma wiele filii na terenie całego kraju. Dzięki zmniejszonemu dystansu do klienta zredukowane są do minimum koszty za transport i montaż. Każda filia posiada sprzęt do transportu i sprawnego montażu szamba betonowego. Wszystko w trosce o komfort klienta. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu transport i montaż jest wykonany szybko i sprawnie .

Na każdym etapie produkcji badana jest jakość produktu. Producent szamb betonowych dba o to by jego produkty były najwyższej klasy i służyły jego klientom przez jak najdłuższy okres czasu. Szamba betonowe Łódź są wykonane z najwyższej jakości betonu jaki jest dostępny na rynku. Do wyrobu szamb wykorzystuje się beton klasy B-25. Materiał do produkcji zbiorników pozyskiwany jest od czołowego europejskiego producenta betonu. Dodatkowo po wykonaniu odlewu dokonywane jest poprzez zastosowanie specjalnej chemii budowlanej uszczelnianie porów betonu. Następnie wykonuje się rozprężenie materiału. Końcowym etapem jest nałożenie podwójnej warstwy izolacyjnej.

Zaletami wynikającymi z zastosowania najwyższej klasy materiałów jest trwałość zbiorników, ich wytrzymałość, nie wrażliwość na czynniki zewnętrzne oraz stuprocentowa szczelność. Firma Walbud oferuje zbiorniki o różnej objętości i wymiarach. Każdy zbiornik wykonywany jest i dostosowywany do indywidualnych potrzeb klienta.

Produkty firmy Walbud posiadają certyfikaty:

Wysoka jakość wyrobów gwarantuje, że zbiornik będzie służył latami.

Zapisz

Zapisz

Zapisz