Szamba betonowe Koluszki

Dobre i długotrwałe szamba betonowe Koluszki

Odporność i solidność szamba betonowego wynika z zastosowania wysokiej jakości wykorzystywanych materiałów oraz technologii. Producent szamb betonowych Walbud do produkcji swoich produktów wykorzystuje materiały najlepiej dobranych do produkcji szamb betonowych. Do wyrobu zbiorników stosowany jest żelbeton klasy B-25, z domieszką najwyższej jakości chemii budowlanej. Beton jest czerpany od najbardziej kompetentnego przedstawiciela branży Góraźdźe Beton Heidelberg Cement Group. Po przygotowaniu zbrojenia i odpowiedniej wielkości odlewu kolejnym krokiem jest rozprężenie materiału i uszczelnienie porów betonu. Następnym etapem jest zabezpieczenie całego zbiornika masą asfaltowo – kauczukową izolbet. Całość procesu produkcji jest inspekcjonowany na każdym poziomie.Szamba firmy Walbud są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Szamba betonowe Koluszki dają gwarancję 100%  szczelności, trwałości i wytrzymałości przez dekady.
Kontakt
Pracownicy przedsiębiorstwa Walbud entuzjastycznie pomogą swoim klientom w dokonaniu wyboru odpowiedniego zbiornika. Dzięki doświadczeniu i wiedzy można zdać się na fachowe doradztwo przedsiębiorstwa Walbud. Kontakt możliwy jest drogą telefoniczną i mailową. Wszystkie   informacje dotyczące oferty i cen dostępne są na stronie producenta Walbud.

Szamba betonowe Koluszki

Producent szamb betonowych Walbud oferuje zbiorniki o różnych wymiarach i objętościach. Dodatkowo w swojej ofercie posiadają szamba:

  • jednokomorowe
  • dwukomorowe
  • dwukomorowe przelewowe
  • wielokomorowe

Objętość zbiorników wynosi od 4 000 L do nawet 20 000 L. Producent szamb betonowych Walbud jest bezpośrednim producentem szamb betonowych.Dlatego też robi szamba pod indywidualne wymiary klienta. Okres realizacji dyspozycji wynosi 7 dni od złożenia zamówienia.
Filie produkcyjne są rozlokowane na obszarze Polski. Komplementarnie każda placówka ma profesjonalny sprzęt budowlany. Jest on konieczny do transportu i montażu zbiornika u zainteresowanego. Dzięki wielu placówkom na terenie całej Polski cena transportu są zredukowane do korzystnego dla klienta poziomu.Szamba betonowe
Gabaryty zbiornika i wytrzymałość gwarantuje solidne osadzenie w terenie. Szamba betonowe mogą być budowane również na działkach o wysokim poziomie wód gruntowych. Dodatkowo szamba betonowe Koluszki są długowieczne. Decydując się na szambo od rzetelnego producenta, wykonane z wysokiej klasy materiału mamy pewność bezproblemowego eksploatowania zbiornika.

Certyfikaty

Wyrabiane i proponowane przez producenta szamba betonowe mają wszystkie konieczne atesty i certyfikaty czyli: krajową deklarację zgodności, atest higieniczny, aprobatę techniczną.

Zapisz