Szamba betonowe Kępno

Czujnik do szamba

Szamba betonowe Kępno

Firma Walbud oferuje produkty o różnych wymiarach i objętościach. Dodatkowo w swojej sprzedaży posiadają szamba betonowe Kępno:

  • jednokomorowe,
  • dwukomorowe,
  • dwukomorowe przelewowe,
  • wielokomorowe

Objętość zbiorników waha się od 4 000 L do nawet 20 000 L. Firma Walbud jest bezpośrednim producentem szamb betonowych. Dlatego też produkuje szamba pod indywidualne potrzeby konsumenta. Czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni od momentu złożenia zamówienia.
Placówki produkcyjne są usytuowane na powierzchni całego kraju. Dodatkowo każda filia jest wyposażona w fachowe budowlane narzędzia. Służy on do transportu i montażu zbiornika u konsumenta. Dzięki wielu placówkom na terenie całej Polski koszty transportu są ograniczone do minimum.
Monstrualność zbiornika i wytrzymałość ręczy za solidne osadzenie w ziemi. Szamba betonowe mogą być instalowane również na działkach o wysokim poziomie wód gruntowych. Ponad to szamba betonowe Kępno są długowieczne. Kupując szambo od rzetelnego producenta, wykonane z wysokiej klasy materiału mamy pewność nieuciążliwego użytkowania zbiornika.

Solidne i wytrzymałe szamba betonowe Kępno

Solidność i odporność szamba betonowego wynika z używania wysokiej klasy wykorzystywanych materiałów oraz metod produkcji. Firma Walbud do tworzenia wykorzystuje tworzywa najlepiej przystosowane do wyrobu szamb betonowych. Do wyrobu zbiorników wykorzystywany jest żelbeton klasy B-25, z domieszką chemii budowlanej. Beton jest pozyskiwany od czołowego europejskiego przedstawiciela branży Góraźdźe Beton Heidelberg Cement Group. Po wykonaniu zbrojenia i odpowiedniej wielkości odlewu następuje rozprężenie materiału i uszczelnienie porów betonu. Kolejnym etapem jest zabezpieczenie całego zbiornika masą asfaltowo – kauczukową izolbet. Cały bieg produkcji jest sprawdzany w każdym momencie.Produkty firmy Walbud wyróżnia je wysoka wytrzymałość na działanie czynników zewnętrznych. Szamba betonowe Kępno dają gwarancję stuprocentowej nieprzepuszczalności, trwałości i wytrzymałości przez lata.

Czujnik wypełnienia – szamba betonowe

Czujnik do szambaFirma Walbud jest również monterem czujnika poziomu napełnienia szamba – ALERT GM_SIIHPD. Używany on jest do monitorowania poziomu nieczystości w zbiorniku. Jest to bardzo prosty w montażu gadżet, który ułatwia użytkownikowi użytkowanie z szamba. Dzięki zamontowanemu alarmowi świetlnemu i akustycznemu szybko można sobie obliczyć kiedy będzie potrzebna szambiarka. Zapobiega to przepełnieniu się szamba. Klient ustala sobie poziom wody. Gdy ścieki osiągną podany poziom czujnik rozpocznie alarm. Jest to skuteczny i bezawaryjny system. Nie wymaga konserwacji, czy też wymiany baterii.

Certyfikaty

Produkowane i sprzedawane przez firmę szamba betonowe posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty czyli: krajową deklarację zgodności, atest higieniczny, aprobatę techniczną.

Jakie szambo wybrać?

Na wybór odpowiedniej wielkości szamba i typu zbiornika składa się wiele elementów. Elementami jakie warto wziąć pod uwagę są ilość osób w domu, wielkość gospodarstwa oraz przeznaczenie zbiornika. Firma Walbud produkuje zbiorniki na ścieki komunalne, gnojówkę i gnojowicę, deszczówkę a nawet są aranżowane jako studnie.

Kontakt

Przedstawiciele firmy Walbud ochoczo pomogą swoim klientom w dokonaniu wyboru odpowiedniego szamba. Dzięki wprawie i wiedzy można zdać się na fachowe doradztwo firmy Walbud. Kontakt możliwy jest drogą elektroniczną i mailową. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące produktów i cen dostępne są na stronie producenta Walbud.