Szamba betonowe Gostynin

Wytrzymałe i stabilne szamba betonowe Gostynin

 Solidność i trwałość szamba betonowego wynika z zastosowania wysokiej klasy wykorzystywanych materiałów oraz technologii. Firma Walbud do wyrobu swoich produktów wykorzystuje materiały najlepiej przystosowane do produkcji szamb betonowych. Do wyrobu zbiorników stosowany jest żelbeton klasy B-25, z domieszką substancji chemicznych wykorzystywanych w przemyśle budowalnym. Beton jest uzyskiwany od najlepszego przedstawiciela branży Góraźdźe Beton Heidelberg Cement Group. Po zrobieniu zbrojenia i odpowiedniej wielkości odlewu następuje rozprężenie materiału i uszczelnienie porów betonu. Kolejnym etapem jest zabezpieczenie całego zbiornika masą asfaltowo – kauczukową izolbet. Cały proces produkcji jest kontrolowany na każdym etapie.Produkty firmy Walbud są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Szamba betonowe Gostynin dają gwarancję stuprocentowej szczelności, trwałości i wytrzymałości przez dekady.

Szamba betonowe Gostynin

Firma Walbud oferuje zbiorniki o różnych wymiarach i objętościach. Dodatkowo w swojej ofercie posiadają szamba:

  • jednokomorowe
  • dwukomorowe
  • dwukomorowe przelewowe
  • wielokomorowe

Objętość zbiorników waha się od 4 000 L do nawet 20 000 L. Firma Walbud jest bezpośrednim producentem szamb betonowych.Dlatego też robi szamba pod indywidualne potrzeby klienta. Okres realizacji dyspozycji wynosi 7 dni od   złożenia zamówienia.
Filie produkcyjne są rozmieszczone na terenie Polski. Ponadto każda placówka ma profesjonalny sprzęt budowlany. Jest on pożyteczny do transportu i montażu zbiornika u zainteresowanego. Dzięki wielu placówkom na terenie całej Polski koszty transportu są zredukowane do najbardziej opłacalnej dla klienta kwoty.
Masa zbiornika i wytrzymałość zapewnia solidne osadzenie w terytorium. Szamba betonowe mogą być budowane również na działkach o wysokim poziomie wód gruntowych. Trzeba mieć świadomość, że szamba betonowe Gostynin są długowieczne. Kupując szambo od rzetelnego producenta, wykonane z wysokiej klasy materiału mamy pewność bezproblemowego użytkowania zbiornika.

Certyfikaty

Wyrabiane i proponowane przez producenta szamba betonowe mają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty czyli: krajową deklarację zgodności, atest higieniczny, aprobatę techniczną.

Kontakt

Pracownicy firmy Walbud z ochotą pomogą swoim klientom w dokonaniu wyboru odpowiedniego zbiornika. Dzięki doświadczeniu i wiedzy można zdać się na fachowe doradztwo firmy Walbud. Kontakt możliwy jest drogą telefoniczną i mailową. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferty i cen dostępne są na stronie producenta Walbud.

Zapisz

Zapisz