Szamba betonowe Garwolin

szamba betonowe Garwolin

Dobre i mocne szamba betonowe Garwolin

Solidność i wytrzymałość szamba betonowego wynika z stosowania wysokiej klasy używanych materiałów oraz metod produkcji. Firma Walbud do robienia wykorzystuje surowce najlepiej przystosowane do wyrobu szamb betonowych. Do wyrobu zbiorników wykorzystywany jest żelbeton klasy B-25, z domieszką chemii budowlanej. Beton jest pozyskiwany od czołowego europejskiego reprezentanta branży Góraźdźe Beton Heidelberg Cement Group. Po wykonaniu zbrojenia i odpowiedniej wielkości odlewu następuje rozprężenie materiału i zatykanie porów betonu. Kolejnym etapem jest zabezpieczenie całego zbiornika masą asfaltowo – kauczukową izolbet. Cały przebieg produkcji jest inspekcjonowany na każdej fazie. Wyroby firmy Walbud mają wysoką odporność na działanie czynników zewnętrznych. Szamba betonowe Garwolin dają gwarancję 100%  hermetyczności , trwałości i wytrzymałości przez lata.

Szamba betonowe Garwolin

szamba betonowe GarwolinPlacówki produkcyjne są rozlokowane na obszarze Polski. Dodatkowo każda jednostka jest wyposażona w dobre przybory budowlane. Służą one do transportu i montażu zbiornika u interesanta. Dzięki wielu placówkom na terenie całej Polski koszty transportu są obniżone do minimum.
Gabaryty zbiornika i wytrzymałość daje gwarancję solidnego osadzenia w terenie. Szamba betonowe mogą być instalowane również na działkach o wysokim poziomie wód gruntowych. Ponad to szamba betonowe Garwolin są długowieczne. Kupując szambo od rzetelnego producenta, wykonane z wysokiej klasy materiału mamy pewność niekłopotliwego użytkowania zbiornika.
Firma Walbud oferuje pojemniki o różnych wymiarach i objętościach. Dodatkowo w swoim asortymencie posiadają szamba:

  • jednokomorowe,
  • dwukomorowe,
  • dwukomorowe przelewowe,
  • wielokomorowe.

Objętość zbiorników waha się od 4 000 L do nawet 20 000 L. Firma Walbud jest bezpośrednim producentem szamb betonowych. Dlatego też produkuje szamba pod indywidualne potrzeby interesanta. Czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni od momentu złożenia zamówienia.

Czujnik wypełnienia – szamba betonowe

Firma Walbud jest również dostawcą czujnika poziomu napełnienia szamba – ALERT GM_SIIHPD. Eksploatowany on jest do monitorowania poziomu fekaliów w zbiorniku. Jest to bardzo prosty w montażu gadżet, który ułatwia użytkownikowi posługiwanie się szambem. Dzięki zamontowanemu alarmowi świetlnemu i akustycznemu szybko można sobie obliczyć kiedy zadysponować szambiarkę. Zapobiega to wylaniu się szamba. Domownik ustala sobie poziom wody. Gdy ścieki osiągną podany poziom czujnik rozpocznie alarm. Jest to skuteczny i bezawaryjny system. Nie wymaga konserwacji, czy też wymiany baterii.

Certyfikaty

Wyrabiane i proponowane przez producenta szamba betonowe posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty czyli: krajową deklarację zgodności, atest higieniczny, aprobatę techniczną.

Jakie szambo wybrać?

Na wybór odpowiedniej wielkości szamba i typu zbiornika składa się wiele bodźców. Elementami jakie warto wziąć pod uwagę są ilość osób w domostwie, wielkość gospodarstwa oraz przeznaczenie zbiornika. Firma Walbud produkuje zbiorniki na ścieki komunalne, gnojówkę i gnojowicę, deszczówkę a nawet są aranżowane jako studnie.

Kontakt

Przedstawiciele firmy Walbud entuzjastycznie pomogą swoim klientom w dokonaniu wyboru odpowiedniego pojemnika. Dzięki praktyce  i wiedzy można zdać się na fachowe doradztwo firmy Walbud. Kontakt możliwy jest drogą elektroniczną i mailową. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące asortymentu i cen dostępne są na stronie producenta Walbud.