Szamba betonowe Busko-Zdrój

Jakie szambo wybrać?

Na wybór odpowiedniej wielkości szamba i typu zbiornika składa się wiele okoliczności. Elementami jakie warto wziąć pod uwagę są ilość osób w mieszkaniu, wielkość gospodarstwa oraz przeznaczenie zbiornika. Szamba betonowe Busko-Zdrój są zbiornikami na ścieki komunalne, gnojówkę i gnojowicę, deszczówkę a nawet są aranżowane jako studnie.

Certyfikaty

Wyrabiane i oferowane przez producenta szamba betonowe posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty czyli: krajową deklarację zgodności, atest higieniczny, aprobatę techniczną.

Dobre i trwałe szamba betonowe Busko-Zdrój

Solidność i niezawodność szamba betonowego wynika z zastosowania wysokiej klasy używanych materiałów oraz systemów do produkcji. Firma Walbud do wyrabiania wykorzystuje materiały najlepiej przystosowane do wyrobu szamb betonowych. Do wyrobu zbiorników wykorzystywany jest żelbeton klasy B-25, z domieszką chemii budowlanej. Beton jest pozyskiwany od czołowego europejskiego reprezentanta branży Góraźdźe Beton Heidelberg Cement Group. Po wykonaniu zbrojenia i odpowiedniej wielkości odlewu następuje rozprężenie materiału i zatykanie porów betonu. Kolejnym etapem jest zabezpieczenie całego zbiornika masą asfaltowo – kauczukową izolbet. Cały cykl produkcji jest testowany na każdym odcinku. wyroby firmy Walbud są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Szamba betonowe Busko-Zdrój dają gwarancję 100%  szczelności, trwałości i wytrzymałości przez lata.

Czujnik wypełnienia – szamba betonowe

Firma Walbud jest również pośrednikiem w sprzedaży czujnika poziomu napełnienia szamba – ALERT GM_SIIHPD. Wykorzystywany on jest do monitorowania poziomu ścieków w zbiorniku. Jest to bardzo prosty w montażu gadżet, który ułatwia użytkownikowi korzystanie z szamba. Dzięki zamontowanemu alarmowi świetlnemu i akustycznemu szybko można sobie obliczyć kiedy złożyć zamówienie na szambiarkę. Zapobiega to wylaniu się szamba. Właściciel ustala sobie poziom wody. Gdy ścieki osiągną podany poziom czujnik rozpocznie alarm. Jest to skuteczny i bezawaryjny system. Nie wymaga konserwacji, czy też wymiany baterii.

Szamba betonowe Busko-Zdrój

Firma Walbud oferuje szamba o różnych wymiarach i objętościach. Dodatkowo w swojej ofercie posiadają szamba: jednokomorowe, dwukomorowe, dwukomorowe przelewowe, wielokomorowe. Objętość zbiorników waha się od 4 000 L do nawet 20 000 L. Firma Walbud jest bezpośrednim producentem szamb betonowych. Dlatego też produkuje szamba pod indywidualne potrzeby kupującego. Czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni od momentu złożenia zamówienia.
Placówki produkcyjne są zlokalizowane na terytorium całego kraju. Dodatkowo każda placówka jest wyposażona w wysokiej jakości oprzyrządowanie budowlane. Służy ono do transportu i montażu zbiornika u kupującego. Dzięki wielu placówkom na terenie całej Polski koszty transportu są pomniejszone do minimum.
Rozmiar zbiornika i wytrzymałość gwarantuje solidne osadzenie w gruncie. Szamba betonowe mogą być instalowane również na działkach o wysokim poziomie wód gruntowych. Ponad to szamba betonowe Busko-Zdrój są długowieczne. Kupując szambo od rzetelnego producenta, wykonane z wysokiej klasy materiału mamy pewność łatwego użytkowania zbiornika.

Kontakt

contactPrzedstawiciele firmy Walbud z zapałem pomogą swoim klientom w dokonaniu wyboru odpowiedniego zbiornika. Dzięki znajomości branży i wiedzy można zdać się na fachowe doradztwo firmy Walbud. Kontakt możliwy jest drogą elektroniczną i mailową. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferty i cen dostępne są na stronie producenta Walbud.