O Firmie

Poszukujesz zbiornika najwyższej jakości? Oferujemy najlepsze szamba betonowe na rynku! Producent szamb betonowych Walbud oferuje najwyższej jakości zbiorniki. Idealnie nadają się na szamba betonowe także ekologiczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków, studzienki. Mogą również być wykorzystywane do magazynowania deszczówki czy też gnojówki i gnojowicy.

Firma Walbud jest doświadczonym producentem szamb betonowych. Swoją wiedzą i doświadczeniom chętnie dzielimy się z klientem. Profesjonalnie wykonane szamba betonowe są wizytówką naszej firmy. Proces produkcji szamba jest wieloetapowy. Firma Walbud na każdym etapie prowadzi kontrole. Wszystko w celu podnoszenia jakości oraz dbania o komfort klienta.

Szamba betonowe są trwałe i stuprocentowo szczelne. Te zalety wynikają z zastosowania najwyższej jakości materiałów do produkcji oraz najnowszych technologii. Każdy zbiornik produkowany w firmie jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Dodatkowo firma Walbud oferuje transport i montaż. Dzięki temu, że firma posiada wiele oddziałów na terenie kraju nie ma konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów za transport. Dzięki doświadczeniu i wiedzy montaż wykonywany jest szybko i sprawnie.

Wszystkie zbiorniki wykonywane są w sposób profesjonalny z szczególnym naciskiem na dbanie o to by produkty były najwyższej jakości. Producent dba również o to aby klienci nie mieli problemów we właściwym użytkowaniu zbiorników. Wynika z tego brak jakichkolwiek problemów związanych z odbiorem technicznym.

Produkty firmy Walbud posiadają certyfikaty: Krajowa Ocena Techniczna- dokument niezbędny do odbioru budynku, Atest PZH, projekt techniczno – budowlany oraz Deklarację Zgodności. Wysoka jakość wyrobów gwarantuje, że zbiornik będzie służył latami.

Do produkcji szamb betonowych używana jest najwyższa klasa betonu B-25. Beton pochodzi od czołowego europejskiego producenta tego materiału. Dodatkowo stosowana jest najnowsza technologia uszczelniająca zbiorniki. Dzięki zastosowaniu chemii zatykane są pory betonu. Następnie nanoszona jest podwójna warstwa izolacyjna. Te zabiegi gwarantują, że szamba betonowe firmy Walbud są stuprocentowo szczelne. W związku z tym, że produkujemy zbiorniki najwyższej jakości, na każdy zbiornik udzielamy 5-letniej gwarancji.

Każda jednostka firmy jest wyposażona w samochody ciężarowe, dźwigi, mieszarki betonu i całemu sprzętowi odpowiedzialnemu za roboty ziemne. Wszystko w celu kompleksowego dostarczenia i montażu zbiornika u klienta.

Z firmą Walbud można się skontaktować w sposób elektroniczny bądź telefoniczny. Nasi pracownicy chętnie służą fachowym doradztwem pomagając wybrać zbiornik, który najlepiej odpowie na potrzeby klienta. Dodatkowo pracownicy zadbają o ustalenie dogodnego terminu wykonania inwestycji. Zbiorniki firmy Walbud to funkcjonalne rozwiązanie, dostępne są w wielu rozmiarach i objętościach oraz będą spełniać swoje funkcje przez dekady.

Masz pytania?

Zadzwoń 609-869-909 / 794-401-201 lub napisz