609 869 909 537 403 390
walbud33@wp.pl

Szamba betonowe oferta

Szamba betonowe WalbudZbiornikiem betonowym w którego produkcji specjalizujemy się najbardziej są szamba betonowe. Jesteśmy producentem zbiorników na ścieki komunalne (szamba betonowe), gnojowicę, deszczówkę itp. Nasi klienci na ogół preferują szamba betonowe wykonane w całości u nas.

W ofercie firmy Walbud na szamba betonowe znajdą Państwo modele o różnych pojemnościach i wymiarach. Jesteśmy bezpośrednim producentem szamb betonowych, zapewniamy przystępną cenę i szybki transport na terenie całej Polski.

Szamba betonowe firmy Walbud to wysoka jakość oraz przystępne ceny szamb.

Oferujemy szamba betonowe jednoczęściowe z dnem, dwukomorowe, przelewowe, oraz jednoczęściowe dwukomorowe z dnem zależnie od potrzeb klienta. Są one niezawodne, szczególnie w przypadku wysokiego poziomu wód gruntowych. Duża masa oraz wytrzymałość gwarantują solidne osadzenie w gruncie.

Szeroka gama wyboru szamb betonowych w naszej ofercie oraz niska cena, sprawiają, że są najczęściej stosowane rozwiązania. Na wstępie trzeba podjąć decyzję jakiego typu szambo betonowe najlepiej będzie funkcjonowało na naszej działce. Musimy wziąć pod uwagę tak kluczowe czynniki jak usytuowanie działki, poziom wód gruntowych oraz dojazd do posesji.

Sąsiad również potrzebuje zbiornika betonowego? – zamówcie razem, rabaty czekają.

W trosce o to, aby nasze wyroby były najwyższej jakości, współpracujemy z czołową firmą europejską, specjalizującą się w produkcji betonu – Góraźdźe Beton Heidelberg Cement Group. Firma ta posiada wieloletnie doświadczenie w tej branży, a tym samym wyroby najwyższej klasy.

Zadzwoń 609 869 909 lub 730 507 829 – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy fachowej porady.

W naszej ofercie znajdą Państwo również czujnik poziomu napełnienia szamba  – ALERT GM-SIIHPD.

Jesteśmy renomowanym producentem szamb betonowych na terenie całej Polski,  zajmujemy się produkcją szczelnych zbiorników betonowych.

Zapisz